TERMOSTATY OGRZEWANIA PODŁOGOWEGO
 
 
 
 

POŁĄCZONE Z WASZYMI POTRZEBAMI

Doskonałe pod względem formy i funkcjonalności, termostaty OJ Electronics podkreślą charakter Państwa firmy. Oryginalne i przemyślane - pozwolą zaoferować klientom precyzyjne, przyjazne w użytkowaniu urządzenia kontrolujące temperaturę. Rozwiązanie zarówno łatwe w instalacji, jak i oszczędne energetycznie.

Jakość naszych termostatów będzie oceniana przez Państwa klientów. Możemy zagwarantować, że wywrze na nich jak najlepsze wrażenie! Wydział OJ Electronics zajmujący się termostatami, skupia się wyłącznie na urządzeniach dla specjalistycznych zastosowań w wodnych i elektrycznych systemów grzewczych, a także systemach topienia śniegu.

Niezależnie od tego, z jakim zagadnieniem, ani gdzie na świecie macie problem, pomożemy wam znaleźć rozwiązanie. Niemalże pół wieku doświadczeń to jeden z powodów, dla których musi nam się udać. Dodawszy do tego produkty, które nie tylko wyglądają świetnie, ale również mogą wytrzymać wysokie obciążenia i równocześnie kontrolować temperaturę z wysoką precyzją, otrzymacie Państwo kombinację doskonałą.

Nasze termostaty mogą zostać połączone w listwach z gniazdami i wyłącznikami elektrycznymi, montowanymi zarówno w puszkach, jak i natynkowo. Ale oczywiście, macie rację, to wnętrze liczy się najbardziej. W przypadku OJ Microline, to co wewnątrz, to najwyższej jakości komponenty elektroniczne. Niezawodna technologia pracująca tak, jak zaprogramowano – rok za rokiem. Konstrukcja zapewniająca łatwość instalacji i użytkowania, niewielki pobór energii, zalety można wymieniać bez końca… Nasi klienci mówią: „Nikt nie robi lepszych termostatów niż OJ Electronics” i „Chcemy oferować naszym klientom najwyższą możliwą jakość – dlatego właśnie polegamy na OJ Electronics”. Pozwólcie nam poznać wasze potrzeby dotyczące termostatów, a jesteśmy powni, że wkrótce będziecie wyrażać takie same opinie.